biuro@englishnavigator.pl

NOWOŚĆ!!

WARSZTATY TEATRALNE

PO ANGIELSKU!!

Przyjmujemy zgłoszenia dzieci ze szkoły podstawowej do grupy teatralnej!

TEL. 881-087-919 
Email: biuro@englishnavigator.pl

Warsztaty teatralne - genialny sposób na naukę Języka Angielskiego

Warsztaty aktorskie to rewelacyjny sposób na naukę angielskiego dla dzieci w szkole podstawowej. Zajęcia rozwijają kreatywność, spontaniczność oraz pewność siebie a przy tym dzieci uczą się i szlifują język angielski. Wprowadzanie zajęć teatralnych i ćwiczeń aktorskich pomaga doskonalić język. Dzieci uczą się poprawnie , głośno i wyraźnie wypowiadać słowa, zdania, czemu służą ćwiczenia wymowy. Drama jest sposobem poznawania świata za pomocą działania. Opiera się na naturalnej skłonności człowieka do naśladownictwa i zabawy oraz umiejętności życia fikcją literacką. 

Teatr to nie tylko świetna zabawa , która niesamowicie rozwija aktywność – to również rzecz, bardzo pozytywnie zmieniająca człowieka dosłownie na całe życie. Osoby chcące występować w przedstawieniach muszą włożyć naprawdę sporo wysiłku w nauczenie się swojej roli, zwłaszcza po angielsku. Aby to zrobić, dzieci muszą zrozumieć tekst oraz sposób w jaki powinni przedstawić daną rolę. Rozwój umiejętności aktorskich obejmuje pracę nad wieloma różnymi umiejętnościami, warsztaty wokalne, naukę prawidłowej dykcji i wymowy – nawet jeśli ktoś skończy przygodę z teatrem, to wszystkie te umiejętności na pewno bardzo pomogą mu w późniejszym życiu. 

Zajęcia teatralne tak angażują dzieci, że są one w stanie opanować nie tylko swoje kwestie, ale również kolegów.  Bawiąc się w teatr i występując przed publicznością dzieci czują się szczęśliwe, bo słyszą pochwały, brawa i uznanie. Autentyczna radość tworzenia oraz zaangażowanie daje satysfakcję nie tylko dzieciom, ale również rodzicom i nauczycielom. 

PROGRAM WARSZTATÓW TEATRALNYCH

Program warsztatów teatralnych obejmuje inscenizacje zarówno bardziej rozbudowanych sztuk takich jak „Kopciuszek”, „Kot w Butach”, „Piotruś Pan” i wiele innych – do wyboru przez dzieci uczestniczące w warsztatach, jak i mniejszych scenek z ogrywaniem roli: w restauracji, w kinie, na poczcie oraz wszelkich scenek sytuacyjnych z życia codziennego. 

Dzięki tak skomponowanemu programowi warsztatów teatralnych, ilość słownictwa oraz wyrażeń, których uczy się dziecko jest niezliczona. Ćwiczenie scenek sytuacyjnych, będące symulacją sytuacji realnych, pozwala dzieciom na oswojenie się z językiem oraz ma wymierne przełożenie na umiejętność posługiwania się językiem angielskim w sytuacjach codziennych. Co więcej, dzieci zdobywają pewność siebie i poprzez zabawę z językiem nieświadomie przełamują barierę językową, dzięki czemu wypowiadanie się w języku obcym staje się dla nich naturalnym stanem rzeczy. 

ZALETY WARSZTATÓW

– Warsztaty Aktorskie to Prawdziwy Generator Pewności Siebie
– Nauka Aktorstwa Poprawia Umiejętności Słuchania i Negocjowania
– Umiejętności Aktorskie Mogą Zwiększyć Ogólną Kreatywność
A to wszystko po Angielsku!

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko nauczyło się mówić i rozumieć w języku angielskim przeżywając przy tym niezapomnianą przygodę, nie czekaj! Zadzwoń lub wyślij formularz zgłoszenia już dziś!

Close Menu