biuro@englishnavigator.pl

Angielski dla firm

Skrojone na miarę kursy języka angielskiego dla Twojej firmy!
Masz pytania? 

ANGIELSKI DLA FIRM | ZIELONA GÓRA

Celem szkoleń językowych angielski dla firm w English Navigator, jest podnoszenie kompetencji językowych pracowników tak aby czuli się pewnie i komfortowo w każdej sytuacji biznesowej, z którą będą musieli się zmierzyć w języku angielskim.
Pracownicy są wizytówką firmy, dlatego też wysyłając osoby zatrudnione w firmie na ważny event za granicę lub spotkanie z obcojęzycznymi kontrahentami, warto zadbać o ich językową pewność siebie. Handel czy negocjacje nie należą do rzeczy najłatwiejszych nawet w naszym ojczystym języku, z tego też powodu pracownik, który będzie czuł się pewnie w rozmowie po angielsku z pewnością wzbudzi większą wiarygodność i będzie brzmiał dużo bardziej przekonująco. 
Nauka Języka Angielskiego – English Navigator Zielona Góra – angielski dla firm, angielski biznesowy

CELE KURSU ANGIELSKI DLA FIRM

  •  rozwijanie wszystkich umiejętności językowych za szczególnym uwzględnieniem mówienia po angielsku
  • poszerzanie zakresu słownictwa zarówno ogólnego jak i terminologii języka biznesu
  •  doskonalenie swobodnej, płynnej i spontanicznej komunikacji po angielsku
  •  wzrost pewności siebie podczas prowadzenia prezentacji, spotkań i negocjacji w języku angielskim
  •  utrwalenie zaawansowanych konstrukcji gramatycznych, które wzbogacą wypowiedzi ustne i pisemne

RODZAJE SZKOLEŃ

SZKOLENIA OGÓLNE

Kurs języka ogólnego, który kładzie nacisk na rozwój wszystkich umiejętności językowych w tym rozumienia tekstu czytanego, słuchania, pisania oraz mówienia. Kursy prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania. 

SZKOLENIA OGÓLNO BIZNESOWE

Kurs języka ogólnego połączony z elementami języka biznesowego oraz poszerzaniem słownictwa z zakresu danej branży. Dzięki tego typy szkoleniom, pracownicy nabywają umiejętność praktycznego wykorzystania języka w każdej sytuacji.

 

SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE

Branża jest ważna. W English Navigator przygotowujemy i prowadzimy autorskie programy z zakresu języka specjalistycznego. Nasze indywidualne podejście do każdego klienta gwarantuje dostosowanie programu nauczania do specjalistycznych potrzeb każdej branży.

OFERTA: JĘZYK ANGIELSKI DLA FIRM

Każdy projekt poprzedzony jest szczegółową analizą potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W każdej firmie przeprowadzamy audyt wewnętrzny, który ma na celu:

  • precyzyjne zdefiniowanie celu szkolenia
  • określenie kompetencji językowych uczestników poprzez pisemny i ustny test językowy kwalifikujący na dany poziom
  •  podział uczestników na grupy
  •  wybór odpowiedniego programu oraz materiałów szkoleniowych
  •  określenie ram czasowych realizacji projektu
Angielski dla firm

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór szkoły językowej dla szkoleń w Twojej firmie to niełatwe zadanie. W internecie jest wiele szkół językowych a każda zapewnia, że jej szkolenia są najlepsze. Jak więc wybrać szkołę, która umie skutecznie i ciekawie uczyć języka? Taką szkołę, która podejmie się zarządzania kursem, rozliczania frekwencji oraz oceną postępów szkolenia? My nie mamy wątpliwości co do naszego profesjonalizmu i  bardzo nam zależy na tym abyś Ty tez się o tym przekonał. Dlatego też, zapraszamy Ciebie i Twoich pracowników na niezobowiązującą, bezpłatną lekcję próbną. Poznaj nas a być może to nasza oferta okaże się najbardziej odpowiednia dla Twojej firmy.

ANGIELSKI DLA FIRM ZIELONA GÓRA

Szkolenia angielski dla firm są w maksymalnym stopniu dopasowane do wymagań oraz potrzeb językowych klientów, dlatego też indywidualna wycena jest sporządzana na podstawie ustaleń obejmujących: analizę potrzeb oraz celów szkolenia, dobranie tematyki i programu szkoleń, określenie miejsca szkoleń oraz ustalenia harmonogramu (najbardziej dogodne godziny i dni zajęć), inne szczególne wymagania Państwa organizacji i pracowników.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

poniedziałek – piątek: 7.30 – 20.30
tel. (+48) 881-087-919

Close Menu