biuro@englishnavigator.pl

Kursy Języka Angielskiego dla Dorosłych

Zapisz się na kursy języka angielskiego dla osób dorosłych! Angielski od Podstaw aż do Poziomu Zaawansowanego. Kursy wieczorowe po godzinie 16.30 w grupach 1 lub 2x w tygodniu! Dostosujemy się do Twoich potrzeb! 

Zadzwoń lub lub wyślij zgłoszenie:

881087919

KURSY ANGIELSKIEGO DLA DOROSŁYCH W ZIELONEJ GÓRZE 2021/2022

Nigdy nie jest za późno aby nauczyć się języka obcego! Uczysz się angielskiego od lat i nadal masz problemy z mówieniem? Zapisz się na jeden z poniższych kursów języka angielskiego dla osób dorosłych a pomożemy Ci przełamać piętno „wiecznie początkującego”. Kursy prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania a szczególny nacisk położony jest na konwersacje w języku angielskim, gdyż w naszej opinii intensywny trening mówienia jest absolutnym kluczem do osiągnięcia biegłości w posługiwaniu się językiem angielskim. Nasze zajęcia są dokładnie przygotowywane przez dyplomowanych ekspertów, a zajęcia są prowadzone w sposób angażujący słuchaczy z użyciem nowoczesnych tablic interaktywnych. Sprawdź ofertę poniżej i skontaktuj się z nami już dziś.
Nauka Języka Angielskiego – English Navigator Zielona Góra – angielski dla dorosłych. 

NASZ KLUCZ DO SUKCESU

MAŁE GRUPY

ZAJĘCIA INTERAKTYWNE

MATERIAŁY AUTENTYCZNE

DYPLOMOWANI EKSPERCI

WARSZTATY TEMATYCZNE

GENERAL ENGLISH - KURS JĘZYKA OGÓLNEGO

General English to najpopularniejszy, ogólny kurs języka angielskiego w którym nacisk położony jest na kształcenie wszystkich umiejętności językowych, w tym rozumienia tekstu czytanego, słuchania, pisania ze szczególnym uwzględnieniem ćwiczeń z mówienia. Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących jak i dla zaawansowanych, które kontynuują naukę języka angielskiego. Słuchacze dobierani są w grupy o zbliżonym poziomie znajomości języka, co jest gwarantem nauki w grupie o najbardziej dopasowanym poziomie zaawansowania. Ukończenie całego i kompletnego poziomu językowego to 60 godzin lekcyjnych. W zależności od intensywności kursu, zajęcia odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu.

Podczas kursu General English:

  • kładziemy nacisk na mówienie a jednym z głównych elementów lekcji są konwersacje po angielsku, dialogi, scenki sytuacyjne, dyskusje oraz pytania do materiałów czytanych oraz słuchanych
  • zajęcia prowadzone są w całości w języku angielskim,
  • materiał zawarty w podręczniku wzbogacany jest ciekawymi tekstami lub materiałami autentycznymi, dostosowanymi do poziomu słuchaczy,
  • zajęcia są urozmaicane poprzez wykorzystanie materiałów multimedialnych oraz tablicy interaktywnej
  • lekcje są zaaranżowane w sposób pozwalający na zróżnicowaną interakcję w trakcie zajęć, dzięki czemu maksymalnie wykorzystujemy czas przeznaczony na naukę
Konwersacje dla dorosłych Zielona Góra

KONWERSACJE DLA DOROSŁYCH - JĘZYK ANGIELSKI ZIELONA GÓRA

Zajęcia konwersacyjne są przeznaczone dla osób, które opanowały już podstawy znajomości języka i chcą osiągnąć biegłość
w posługiwaniu się językiem angielskim. Na zajęciach uczymy poprawnej wymowy i pomagamy w przełamywaniu bariery językowej. Konwersacje z języka angielskiego dla dorosłych to autorski program nauczania, na którym poruszane są najbardziej aktualne kwestie leżące w kręgu zainteresowań słuchaczy, tak aby omawiane tematy prowokowały do dyskusji 
i tym samy rozwijały umiejętność komunikowania się w języku angielskim. 

Masz pytania? Zadzwoń (+48) 881 087 919  lub  wypełnij 

Angielski dla dorosłych w Zielonej Górze

KURSY BUSINESS ENGLISH

W dobie globalizacji, znajomość języka angielskiego odgrywa kluczową rolę, aby sprawnie poruszać się w świecie międzynarodowego handlu i biznesu.  
Kurs ogólnego języka biznesowego rozwija umiejętności mówienia, czytania, rozumienia tekstu słuchanego oraz pisania. Kurs skierowany jest do osób, które chcą poszerzyć znajomość słownictwa z wybranych dziedzin biznesu oraz zająć się doskonaleniem wypowiedzi ustnych. Materiały z podręcznika są wzbogacane autentycznymi i aktualnymi zagadnieniami ze świata biznesu. Kurs prowadzony jest na wszystkich poziomach zaawansowania. W zależności od wybranej intensywności kursu, zajęcia odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu. 

Cele kursu Business English:

  •  będziesz rozmawiać i pisać swobodnie po angielsku odnajdując się w każdej sytuacji
  •  precyzyjnie wyrazisz swoje zdanie używając bogatego słownictwa z różnych dziedzin biznesu
  • poznasz angielskie idiomy, kolokacje oraz bardziej zaawansowane struktury gramatyczne
  •  zyskasz pewność siebie w komunikacji
  •  opanujesz umiejętności językowe niezbędne podczas spotkań i konferencji w międzynarodowym gronie

KURSY EGZAMINACYJNE - FCE, CAE, IELTS, BEC

Celem kursów egzaminacyjnych przygotowujących do FCE, CAE, IELTS oraz BEC, jest usystematyzowanie i uzupełnienie struktur gramatycznych, doskonalenie strategii egzaminacyjnych oraz poszerzenie słownictwa. Kurs zakłada systematyczne odrabianie prac domowych jakimi są pisemne zadania egzaminacyjne, w tym opowiadania, artykuły, raporty, rozprawki i inne wypowiedzi pisemne.  W trakcie kursu rozwiązywane są autentyczne testy egzaminacyjne. Kursy przygotowujące do egzaminów są skierowane do osób, które chcą poznać typy zadań i strategii egzaminacyjnych oraz oswoić się z formą egzaminów. Dzięki natychmiastowej informacji zwrotnej otrzymywanej od lektora, słuchacze mogą skupić się na obszarach, które wymagają szczególnej uwagi.

ANGIELSKI DLA DOROSŁYCH ZIELONA GÓRA. CENNIK

Kursy General English/Konwersacje /Business English/ Kursy egzaminacyjne

zajęcia 1 lub 2x w tygodniu po 60 minut.

Grupa maksymalnie 8 osobowa – 25 zł za godzinę lekcyjną

* Cena za godzinę lekcyjną podana jest w przypadku maksymalnej liczby osób w grupie, ponieważ cena jest zależna od liczebności grupy i poziomu zaawansowania. W przypadku mniejszych grup cena za zajęcia wzrasta.

Close Menu