biuro@englishnavigator.pl

Skuteczne Kursy Języka Angielskiego dla Dzieci

Angielski dla dzieci Zielona Góra

Szkoła Języka Angielskiego English Navigator oferuje skuteczne kursy języka angielskiego dla dzieci. Zajęcia oparte są o metodę komunikatywną, która koncentruje się na umiejętnościach mówienia oraz rozumienia języka. Na zajęciach wykorzystywana jest tablica interaktywna, która sprawia, że każde zajęcia są interesujące a dzieci chętnie w nich uczestniczą i dużo się uczą na każdej lekcji. Zajęcia odbywają się w małych grupach do 6 osób, co sprzyja indywidualnemu podejściu do każdego małego słuchacza! 

NASZE ATUTY

INTERAKTYWNE ZAJĘCIA

NAUKA OPARTA
O METODĘ KOMUNIKATYWNĄ

PRZYJAZNA
I BEZSTRESOWA ATMOSFERA

NOWOCZESNE MATERIAŁY DO NAUCZANIA

WYKSZTAŁCONA KADRA PEDAGOGICZNA

– Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorską posiadającą wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. 

– Na zajęciach panuje przyjazna i bezstresowa atmosfera. 

– Zajęcia w grupach sprzyjają dobrej rywalizacji, motywują do nauki i przyspieszają proces przyswajania języka angielskiego. 

– Nauczyciele przywiązują bardzo dużą uwagę do indywidualnego podejścia do każdego dziecka.  

– Uczniowie dzieleni są na grupy pod względem wieku oraz poziomu znajomości języka angielskiego.  

Angielski dla dzieci Zielona Góra

Jeśli chcesz aby Twoje dziecko płynnie mówiło w języku angielskim a nauka była przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem, skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy poniżej lub wyślij wiadomość na numer 881-087-919. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak będzie to możliwe.

 

Close Menu